Üyelik Sözleşmesi

 

Üyelik

 

Mağazamıza üye olmak için Yeni Üyelik sayfamıza giderek üyelik formundaki ilgili bölümleri doldurmanız yeterlidir. Üyelik bilgilerinizi doğru ve eksiksiz doldurmanız iletişim ve ulaşım problemleri olasılığı açısından çok önemlidir. Ürün ve hizmetlerin çabuk ve sıhhatli ulaşması için lütfen dikkatle ve eksiksiz doldurunuz.
Üye olmak oldukça basit ve hızlı bir işlemdir. Üye olmanız hiç bir yükümlülük altına girdiğinizi ifade etmez. Ancak alışveriş yapmadan önce Satış Sözleşmesini dikkatle okuyunuz. Dilediğiniz zaman üyeliğinizi sonlandırma hakkına sahipsiniz.
Ayrıca sitemizden üye olmadan da alışveriş yapabilirsiniz
 
Üyelik İptali
Üye dilediği zaman üyeliğini sonlandırma hakkına sahiptir. Üyeliğinizi sonlandırdıktan sonra sitemiz ile tüm ilişkiniz kesilmiş olacaktır.
Üyeliğinizi sonlandırmak için üyeliğinizde belirtmiş olduğunuz eposta adresiniz üzerinden "ÜYELİK İPTAL TALEBİ" başlıklı bir eposta gönderebilir veya müşteri temsilcilerimize bu talebinizi iletebilirsiniz.

 


Aşağıdaki Durumlarda Üyelik İptal Edilemez

 

 1 - Üye son verdiği sipariş üzerinden 60 gün geçmemişse.
 2 - Farklı bir e-posta adresi ile üyelik iptal talebinde bulunulduysa
 3 - Üyeye Kayıtlı bilgilerinden ulaşılamıyorsa 

 


Aşağıdaki Durumlarda Üyelik Tarafımızdan İptal Edilir

 1 - Sahtekarlık girişiminde bulunduysa
 2 - Sisteme zarar vermeye yönelik girişimde bulunduysa.


Üye Güvenliği

Üyenin güvenliği için mağazamızda gerekli önlemler alınmıştır. Bu alınan önlemlerin yanında sizlerde üye bilgilerinizin güvenliğinden sorumlusunuz. Mağazamıza giriş için kullandığınız bilgilerinizi hiç kimse ile paylaşmayın, güvenli olduğundan emin olmadığınız bilgisayarlardan sisteme giriş yapmayın.